Parę słów o firmie 

Firma CPU-NET powstała w 2001 roku, w chwili gdy wiele firm bankrutowało lub traciło rentowność, nam dzięki zapałowi, ciężkiej pracy i elastyczności udało się zbudować i rozwinąć nową działalność. Teraz staramy się wykorzystać swój potencjał, by wciąż ulepszać nasze usługi tak aby bardziej odpowiadały potrzebom naszych klientów.

Dostęp do internetu

Jesteśmy niezależnym niedużym operatorem, choć brakuje nam nieco do gigantów, to bez problemu wygrywamy z nimi elestycznością i szybkością obsługi klientów. U nas nie musisz wyjaśniać swojego problemu całej rzeszy bezimiennych konsultantów, tylko załatwisz wszystkie sprawy w kilka minut przez email, telefon lub w siedzibie firmy zawsze z tymi samymi pracownikami.

Nasza oferta usuług internetowych adresowana jest zarówno dla osób prywatnych jak i do firm znajdujących się w obszarze naszego działania. Niezależnie od wybranego abonamentu użytkownik uzyskuje pełny dostęp do wszelkich usług internetowych (w tym programów p2p) bez żadnych limitow pobieranych danych.

Dodatkowo każdy użytkownik otrzymuje konto emailowe w formacie imie.nazwisko@internet.szczecin.pl lub nazwafirmy@internet.szczecin.pl w ramach opłacanego abonamentu.

Dbając o naszych abonentów wszelkie zmiany dla nich korzystne, takie jak obniżki cen lub zwiększenie przepustowości wprowadzamy automatycznie bez konieczności jakiejkolwiek interwencji.

    Nasze usługi świadczymy :
  • Osiedle Bezrzecze
  • Osiedle Bukowo
  • Osiedle Golęcino
  • Osiedle Goclaw
  • Osiedle Warszewo
  • Osiedle Niebuszewo
  • Osiedle Żelechowa

Anteny Szczecin - Instalacje TV-SAT

Od samego początku jesteśmy związani z techniką satelitarną. Przez wiele lat eksperymentowaliśmy ze sprzętem róznych firm. Na własnej skórze przekonalismy się z jakimi markami warto współpracować, a jaki sprzęt omijać z daleka, nawet jeśli cena wydaje się okazyjna. Obecenie wykorzystujemy tę wiedzę dobierając sprzęt do wykonywanych przez nas instalacji, gwarantując ich niezawodną pracę i optymalny koszt.

Zajmujemy się również sprzedażą i montażem anten satelitarnych oraz anten naziemnej telewizji cyfrowej.

Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X